Czy Naprawdę Możesz Otrzymać Smartfon Klasy Premium, W Niskiej Cenie? Będziesz Zaskoczony, Jak Przystępny Cenowo Jest Ten Wspaniały Telefon…

9 Września 2019 r | Feliks Kalinowski

W skrócie: Najnowszy startup w Europie wprowadził właśnie sztandarowy smartfon o nazwie Xone Phone, dając producentom dużych firm produkujących smartfony prawdziwą szansę na zdobycie pieniędzy. Po przekonaniu tysięcy klientów, Xone Phone jest pierwszym błyskotliwym smartfonem nowej ery, kosztującym trzy razy mniej niż konkurencja. Xone Phone ma zaspokoić najbardziej wymagających użytkowników smartfonów.

Sprzedaje się jak szalony na całym świecie, analizujemy dlaczego ten mało znany smartfon jest tak popularny!

Wszyscy wiedzą, że wielkie technologiczne marki nas oskubują. Zmieniają się bardzo mało z roku na rok, a jednak ich telefony stają się coraz droższe… 

Ale czy możesz dostać smartfon najwyższej jakości, bez płacenia chorych kwot?

Badamy, dlaczego każdy wybiera ten nowy smartfon, zamiast zawyżonych cenowo iPhone’ów i Samsungów Galaxy…


Co to Jest?

Nazywa się Xone Phone. Wielu ludzi już przestawiło się na niego. Nic dziwnego, kiedy zdajesz sobie sprawę, jak bardzo jest on podobny do iPhone’a X, oczywiście poza ogromną ceną!

Xone Phone jest sprzedawany przez firmę z Europy (Francja i Niemcy). Jest produkowany w tych samych chińskich fabrykach, co wiele innych dużych marek – więc jakość wykonania jest znakomita jak w przypadku flagowych telefonów największych firm telefonicznych, takich jak Apple, Samsung i Huawei.

Wykorzystali najlepsze części, technologię i oprogramowanie z drogich modeli. Naprawdę możesz poczuć, że w środku znajduje się najnowocześniejszy sprzęt, Xone Phone działa bardzo szybko i płynnie! System operacyjny Android jest całkowicie zoptymalizowany i nigdy nie zauważysz żadnego opóźnienia.

Dlaczego Xone Phone Jest Tak Popularny?

Uważamy, że dlatego, że Xone Phone skupił się na najważniejszych rzeczach;

 • Długi, całodzienny czas pracy na baterii (z wbudowanym, energooszczędnym oprogramowaniem)
 • ✅ Wysokiej jakości, ostre aparaty z przodu i z tyłu (16MP i 8MP)
 • ✅ Silne możliwości łączenia się z Internetem

Dla prawie wszystkich z nas są to najważniejsze cechy. Zrobili to po to, abyś mógł przeglądać Internet i robić/wysyłać niesamowite zdjęcia, przez cały dzień, bez obaw o baterie i buforowanie!

Jakie Są Inne Kluczowe Cechy?

Xone Phone jest wyposażony w wiele przydatnych rzeczy, które można znaleźć w najnowszym telefonie iPhone firmy Apple lub najnowszym Galaxy od Samsunga:

 • Odblokowywanie twarzą i odblokowywanie odciskiem palca oznacza, że możesz dostać się do telefonu w ułamku sekundy. Jednak nikt inny nie może tego zrobić, ponieważ jest to bardzo bezpieczna metoda.
 • ✅ Podwójne miejsca na karty pamięci i sim sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących z innymi lub w interesach. To tak, jakby mieć dwa telefony w jednym.
 • ✅ Duża bateria 3350 mAh i inteligentne oprogramowanie oszczędzające energię oznacza, że Xone Phone może z łatwością obsługiwać cały dzień eksploatacji na jednym ładowaniu.
 • ✅ Krystalicznie czysty, 5,7-calowy, pełnoekranowy wyświetlacz jest zarówno idealnym rozmiarem do obsługi jedną ręką, jak i do oglądania filmów w jakości HD+.
 •  Podwójny GPS i system Glonass do bardzo dokładnej nawigacji w aplikacjach do planowania map i tras.

Jest również wyposażony w większość popularnych aplikacji Google i najnowszy Android 8.1 wraz z regularnymi aktualizacjami.

Co Myślał Nasz Zespół Redakcyjny?

Fantastyczna jakość wykonania. Wszystko ładuje się szybko. Doskonały uniwersalny produkt do wszystkiego, czego większość z nas kiedykolwiek będzie potrzebować. Żałuję, że kupiłem zamiast niego nowego iPhone’a!

Uwielbiam to, że ma dobrą żywotność baterii. Mam dość biegania w kółko i szukania miejsc do ładowania w porze obiadowej z moim głodnym mocy Samsungiem… Xone Phone jest poważnym przeciwnikiem

Świetny aparat fotograficzny, dobra bateria, ładnie wyglądający też! Byłem oszołomiony ceną – Xone Phone musi być okazją stulecia!

Wniosek: Czy Powinieneś Go Nabyć?

Telefon jest najwyższej jakości, “wydaje się” jak drogi smartfon. Działa szybko i perfekcyjnie. Oba aparaty są doskonałe. Żywotność baterii z pewnością wystarczy na cały dzień intensywnego użytkowania. Wreszcie, cena promocyjna jest niesamowita dla urządzenia o tak wysokim standardzie. Mówimy, zdecydowanie, odbierz jeden przed wyjazdem!

W pigułce:  Xone Phone jest tak samo dobry jak wielkie marki, ale jedynie za ułamek ceny!

Zalety:

 • Duża pojemność, bateria o długiej żywotności
 • Kamera 16MP wykonuje piękne, wysokiej jakości zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu
 • Szybkie pobieranie odcisków palców i odblokowywanie twarzy Technologia bezpieczeństwa
 • 50% Zniżka obecnie dostępna

Wady:

 • Szybko Się Wyprzedaje i Niedługo Może Zabraknąć Zapasów

Gdzie mogę zamówić telefon Xone Phone dla siebie?

To proste, w tej chwili możesz kupić Xone Phone o 50% taniej po cenie wprowadzającej:

 1. Zamów Xone Phone na stronie internetowej sprzedawcy.
 2. Korzystaj z większości funkcji z najdroższych telefonów za ułamek ceny.

Kliknij Tutaj – Otrzymaj Xone Phone 50% Taniej I Z Bezpłatną Wysyłką>>>