Trendy > Gadgets

Toto Jednoduché Zařízení Zastaví Jakékoli Nepříjemné Štěkání Psa Během Několika Sekund (Je to Neškodné!)

20. listopadu 2019 | Petr Švanda

SOUHRN: Nové, neškodné zařízení okamžitě zastaví nepříjemné štěkání psa. Jste vlastníkem hlasitého psa? Měli byste je trénovat, aby přestali štěkat hned teď. S tímto vynikajícím novým revolučním zařízením je nyní snadné a rychlé. Objednejte si WuffStop nyní s 50% slevou a s doručením zdarma.

Žiješ v blízkosti nepříjemně štěkajícího psa? Štěká váš neposlušný pes?

Jste doma, snažíte se uvolnit a pak to začne. Pes vašeho souseda štěká. Znovu…

Neustálé štěkání vás vede k šílenství. Probudí vás kdykoliv. Majitelé s tím nedělají nic. Uvažujete o tom, že zavoláte policii nebo se přestěhujete, je to tak špatné…

Dobrá zpráva, existuje nové jednoduché řešení štěkání psů!

Co je to?

Říká se tomu WuffStop.

WuffStop používá neškodnou ultrazvukovou frekvenci. Slyší to jen psi. Zvuk funguje u všech psů. Upoutá jejich pozornost, zastaví jejich štěkání nebo boj a zdá se, že je uklidňuje.

Vojáci psovodů ho používají. Veterináři, policisté a doručovatelé taky!

Lidé to využívají k trénování svých nepřátelských psů:

Jako tréninkový nástroj je vynikající. Neškodný ultrazvukový hluk okamžitě zastaví špatné chování každého psa!

Udělali z něj kapesní, lehký a vestavěný pěkný jasný LED svítilnu. Je ideální pro procházky se psem v parku za temných rán a nocí v parcích. Má také tlačítko, které používá jinou frekvenci, kterou psi nemají rádi. Pomocí této funkce můžete nechtěné nebo agresivní psy držet dál od vás, vašeho psa nebo vašeho majetku.

Trenéři již používají WuffStop k nápravě nežádoucího chování. Funguje to s jakýmkoli problémovým psem. Štěkání, agresivita vůči ostatním psům, kopání na dvoře, skákání na lidi, ničení bot a pohovky, nebo cokoli, co by váš šílený pes může udělat!

Co by se mohlo stát, kdybych nechal svého psa štěkat?

Víte, že zákony ve většině států, které se zabývají stížnostmi na hlučné psy, zahrnují statné pokuty (20000Kč+) a dokonce i vězení (5–30 dní) pro majitele rušivých psů? Pokud štěkání pokračuje, po soudním varování může být pes zabaven a majitel zakázán vlastnit dalšího…

Pokud milujete svého psa, ale jsou trochu štíhlí nebo agresivní, pak je ještě důležitější je trénovat, aby toto chování zastavili právě teď.

Proč? Protože teď v západním Řecku bude každý pes, o kterém se zjistí, že napadl kohokoli (i jen malou hravou štětku), bude okamžitě vzat od svého majitele a eliminován…

 

Ale stojí to opravdu za všechen ten humbuk?

Toto zařízení se od svého debutu pravidelně prodává. Je to opravdu tak populární. Úžasné recenze a sdílení ústy nebo sociálními médii je prodávají, protože ještě nebyly inzerovány.

WuffStop vyvinul silnou a vášnivou základnu fanoušků. Podívejte se, co někteří říkají:

Děkuji vám, WuffStop, změnili jste naše životy. Máme Yorkšíra, který je docela defenzivní na jeho území. Vždycky štěká na lidi, když zaklepají na dveře, odejdou, projdou před domem. Ale teď je dokonalý pes, přesně to, co jsme vždy chtěli.

Můj 2letý zlatý retrívr je hlasitý a tak tvrdohlavý. Zkusil jsem toto zařízení zastavit štěkání na autech a jiných psech z oken. Rád honí veverky, auta a jiná zvířata, když jdeme na procházky. Jsem ohromen, tato věc přináší výsledky. Její štěkání a pronásledování se téměř okamžitě zastavilo a já jsem si byl jistý, že můžu říct klid a odměnit ji. Teď na to slovo reaguje tak dobře. Nemohu to dostatečně doporučit, pokud máte problémy jako já.

WuffStop je dar z nebes! Můj pes vyjel tak špatně, že jsem s ním mohl mluvit, když jsem kráčel. Po použití tohoto chování se chování změnilo docela rychle a nyní reaguje, když mě vidí, jak ho vytáhl z kapsy. To úplně zastavilo jeho vytí a několik dalších špatných věcí, které se čas od času snaží.

 

Stojí za to WuffStop koupit?

Po testování zařízení u různých plemen psů je celý náš personál odfouknut tím, jak efektivní a neškodné je toto zařízení. Zde naše interní hodnocení výhod a nevýhod:

Klady:

  • Účinně zastavuje agresivní, štěkající a ohrožující psy
  • Úžasné školení vašeho psa, aby zastavil nežádoucí chování
  • 100% neškodný pro všechny psy
  • Funguje na jakémkoli plemeni psa
  • Aktuálně na slevu

Nevýhody:

  • Neprodává se v obchodech – prodává se pouze online

Jak získám WuffStop?

Je to snadné, v tuto chvíli si můžete koupit WuffStop 50% levněji za úvodní cenu:

  1. Objednejte si WuffStop z webových stránek dodavatele.
  2. Vylepšete ihned nechtěné chování a štěkání vašeho psa!

PROPAGACE: Nyní 50% sleva a doručení po celém světě zdarma!

Kliknutím sem můžete uplatnit svůj WuffStop s 50% slevou a dopravou zdarma po celém světě >>>