Opravdu Můžete Mít Prémiový Chytrý Telefon, Který Se Vejde Do Rozpočtu? Budete Ohromeni, Jak Cenově Dostupný Je Tento Úžasný Telefon…

9. Září 2019 | Martin Hanáček

Shrnutí: Nejnovější start-up v Evropě právě vypustil vlajkovou loď smartphone s názvem Xone Phone, který spustil velkým výrobcům smartphonů závod o peníze. S tisíci zákazníků již přesvědčenými je Xone Phone první chytrý telefon nové éry, který stojí třikrát méně než konkurence. Xone Phone je tu proto, aby uspokojil i ty nejnáročnější uživatele chytrých telefonů.

Celosvětově se prodává jako blázen, zkoumáme, proč je tento málo známý smartphone tak populární!

Každý ví, že velké technologické značky nás škubají o peníze. Každý rok se mění jen velmi málo, a přesto se zdá, že jejich telefony stále rostou a jsou dražší …

Ale Můžete Získat Kvalitní Smartphone, Aniž Byste Museli Platit Bláznivé Ceny?

Zjišťujeme, proč si každý vybírá tento konkrétní nový smartphone místo předražených telefonů iPhone a Samsungů…


Čím to Je?

Jmenuje se to Xone Phone. Spousta lidí už k tomu přešla. Není divu, když si uvědomíte, jak je to podobné iPhone X, samozřejmě bez obrovské cenovky!

Xone Phone je prodáván společností z Evropy (Francie a Německo). Vyrábí se ve stejných čínských továrnách jako mnoho jiných hlavních značek – takže kvalita sestavení je vynikající jako vlajkové telefony největších telefonních společností jako Apple, Samsung a Huawei.

Použili ty nejlepší díly, technologie a software z drahých modelů. Můžete opravdu cítit prvotřídní špičku uvnitř, Xone Phone funguje super rychle a hladce! Operační systém Android je zcela optimalizován a nikdy nezaznamenáte žádné zpoždění.

Proč je Xone Phone tak populární?

Myslíme si, že je to proto, že Xone Phone se zaměřil na nejdůležitější věci;

 • Celodenní baterie s dlouhou životností (se zabudovaným softwarem pro úsporu energie)
 • ✅ Vysoce kvalitní, ostré přední a zadní kamery (16MP a 8MP)
 • ✅ Silné možnosti připojení k internetu

Pro téměř všechny z nás jsou to nejdůležitější funkce. Udělali to, takže můžete procházet internet a pořizovat / nahrávat úžasné fotografie po celý den, aniž byste trpěli úzkostí z vybíjící se baterie nebo ukládáním do paměti!

Jaké Jsou Další Klíčové Vlastnosti?

Xone Phone je nabitý spoustou užitečných věcí, které byste našli v nejnovějším Apple iPhone nebo v nejnovějším Galaxy Samsung:

 • Odemčení obličeje A odemknutí otisků prstů znamená, že se můžete do telefonu dostat za zlomek vteřiny. Nikdo jiný však nemůže, protože je to velmi bezpečné.
 • ✅ Díky dvojím slotům pro sim a paměťové karty je ideální pro cestování nebo pro obchodníky. Je to jako mít dva telefony v jednom.
 • ✅ Velká 3350 mAh baterie a inteligentní energeticky úsporný software znamenají, že Xone Phone může snadno podporovat celý den použití jediným nabíjením.
 • ✅ Křišťálově čistý, 5,7 palcový displej na celé obrazovce je perfektní velikostí pro použití jednou rukou i pro sledování videa v HD +.
 •  Duální GPS a Glonass pro ultra přesnou navigaci v aplikacích pro plánování map a tras.

Rovněž je dodáván s předinstalovanou většinou běžných aplikací Google a nejnovější verzí Android 8.1 spolu s pravidelnými aktualizacemi.

Co Si Myslel Náš Redakční Tým?

Fantastická kvalita sestavení. Vše se načte rychle. Vynikající všestranný nástroj pro vše, co většina z nás bude někdy potřebovat. Přál bych si, abych si nekoupil jen nový iPhone!

Miluji, že má dobrou výdrž baterie. Je mi špatně pobíhat hledat nabíjecí body v poledne se svým energeticky náročným Samsungem … Xone Phone je vážný uchazeč.

Skvělý fotoaparát, dobrá baterie, pěkně vypadající! Cena mě ohromila – Xone Phone musí být koupí století!

Závěr: Měli Byste Si to Koupit?

Kvalita je prvotřídní, „pocitově“ jako drahý chytrý telefon. Funguje to rychle a dokonale. Obě kamery jsou vynikající. Životnost baterie je určitě dost na celý den těžkého používání. A konečně, propagační cena je úžasná pro zařízení této vysoké úrovně. Říkáme, určitě, vyzvednout jednu, než půjdou!

V kostce:  Xone Phone je stejně dobrý jako velké značky, ale zlomek ceny!

Klady:

 • Vysokokapacitní baterie s dlouhou životností
 • Fotoaparát s rozlišením 16 MP pořizuje krásné snímky ve vysoké kvalitě i za zhoršených světelných podmínek
 • Technologie rychlé čtečky otisků prstů a odemknutí obličeje
 • 50% sleva v současné době k dispozici

Nevýhody:

 • Může být brzy vyčerpán ze skladů

Kde si mohu objednat Xone Phone pro sebe?

To je snadné, v tuto chvíli si můžete za úvodní cenu koupit Xone Phone o 50% levněji:

 1. Objednejte Xone Phone z webových stránek dodavatele.
 2. Užijte si většinu funkcí z nejdražších telefonů za zlomek ceny.

Klikněte Zde – Získejte Xone Phone 50% S Dopravou Zdarma >>>