Ar Tikrai Yra Įmanoma Įsigyti Aukščiausios Klasės Išmanųjį Telefoną Už Prieinamą Kainą? Šio Telefono Kaina Jus Nustebins…

2019 m. Rugsėjo 18 d | Rinatas Žukauskas

Santrauka: Naujausias Europos start-up verslas ką tik pristatė išmanųjį telefoną flagmaną pavadinimu – Xone Phone, kuris išties privers didžiąsias išmaniųjų telefonų kompanijas pasitempti. Tūkstančiais klientų jau įsitikino, Xone Phone yra pirmasis naujos eros išmanusis telefonas, kainuojantis tris kartus mažiau nei jo konkurentai. Xone Phone gali patenkinti ir reikliausius išmaniųjų telefonų vartotojus.

Beprotišku tempu parduodamas visame pasaulyje. Mes tiriame, kodėl šis mažai žinomas išmanusis telefonas yra toks populiarus!

Visi žino, kad didieji technologijų prekių ženklai mus apiplėšinėja. Jų telefonai kasmet keičiasi labai mažai, tačiau atrodo, kad jų telefonai vis brangsta… 

Bet ar galite gauti aukščiausios kokybės išmanųjį telefoną už žemišką kainą?

Mes tiriame, kodėl visi pasirenka būtent šį naująjį išmanųjį telefoną, o ne brangiuosius iPhone ar Galaxy telefonus …


Kas tai?

Jis vadinamas Xone Phone. Daugelis žmonių jau perėjo prie jo. Nenuostabu, kai supranti, koks jis panašus į iPhone X, tačiau visiškai kitoks kainos atžvilgiu!

Xone Phone yra parduodamas įmonės įsikūrusios Europoje (Prancūzijoje ir Vokietijoje). Jis pagamintas tose pačiose Kinijos gamyklose, kaip ir daugelis kitų pagrindinių prekės ženklų – taigi, jų gaminimo kokybė yra puiki, taip pat kaip ir Apple, Samsung ir Huawei flagmanų.

Jie naudojo geriausias brangių modelių dalis, technologijas ir programinę įrangą. Galite tikrai pajusti aukščiausią pažangiausią lygį, Xone Phone veikia ypač greitai ir sklandžiai! Šiame įrenginyje Android OS yra visiškai optimizuota ir niekada nepastebėsite jokio strigčiojimo.

Kodėl Xone Phone Yra Toks Populiarus?

Mes manome, kad dėl to, jog Xone Phone sutelkė dėmesį į svarbiausius dalykus;

 • Ilgaamžiškas, visą dieną atlaikantis akumuliatorius (su instaliuota, energiją taupančia programine įranga)
 • ✅ Aukštos kokybės bei detalumo priekinė ir galinė kameros (16MP ir 8MP)
 • ✅ Stiprus interneto ryšys

Beveik visiems mums tai yra svarbiausios savybės. Jie padarė telefoną tokį, kad visą dieną galėtumėte naršyti internete ir fotografuoti/įkelti nuostabias nuotraukas, neabejodami baterijos ištverme ar įkėlimo kokybe!

Kas Yra Kitos Pagrindinės Savybės?

Xone Phone yra kupinas naudingų dalykų, kuriuos galite rasti naujausiame Apple iPhone arba naujausiame Samsung Galaxy telefone:

 • Telefono atrakinimas veidu ir pirštų antspaudu, reiškia jūs galite patekti į savo telefoną per sekundę. Tačiau niekas kitas negali, šį technologija labai saugi.
 • ✅ Dvigubas SIM ir atminties kortelių lizdas padaro telefoną idealų keliautojams ar verslininkams. Tai yra tarsi turėti du telefonus viename.
 • ✅ Didelė 3350 mAh baterija ir išmanioji energijos taupymo programinė įranga reiškia, kad Xone Phone vienu įkrovimu gali lengvai atlaikyti visą darbo dieną.
 • ✅ Skaidrus it krištolas, 5,7 colio ekranas yra tobulas ir tinkamas naudoti tiek viena ranka, tiek žiūrėti vaizdo įrašus HD+ kokybe.
 •  Dviguba GPS ir Glonass sistema – užtikrina ypač tikslią navigaciją žemėlapių ir maršrutų planavimo programose.

Taip pat įrenginyje iš anksto įdiegta dauguma įprastų Google programėlių ir naujausia Android 8.1 sistema, kartu su reguliariais atnaujinimais.

Daugiau Nei 99% Vartotojų Rekomenduoja Xone Phone Savo Draugams Ir Šeimos Nariams.

Fantastiška surinkimo kokybė. Viskas kraunasi greitai. Puikus visapusiškas telefonas, turintis viską, ko mums kada nors prireiks. Norėčiau atsukti laiką atgal ir nepirkti iPhone!

Man patinka, kad jis turi itin gerą bateriją. Man atsibodo pastoviai per pietų pertrauką ieškoti, kur galėčiau įkrauti savo Samsung … Xone Phone yra rimtas varžovas

Puiki kamera, gera baterija, bei patrauklus dizainas! Mane pritrenkė kaina – Xone Phone turi būti šimtmečio sandėris!

Kiek Kainuoja Xone Phone?

Apskaičiavome, kad Xone Phone kaina bus 500–700 €. Vidutinis spėjimas biure buvo 700€. 

Neįtikėtinai aukštai įvertintas Xone Phone kainuoja tik 199€ … (akcijos galiojimo metu)!

Tai yra beprotiška kaina, kai pagalvoji, koks panašus šis telefonas yra į naujausius iPhone ir Samsung – ir tie modeliai kainuoja 5 kartus daugiau!

Kaip Jis Gali Būti Tokios Prieinamos Kainos?

Xone Phone neleidžia pinigų reklamai. Jie mieliau leidžia savo įrenginiams ir teigiamiems atsiliepimams kalbėti už juos! 

Tuo tarpu Apple ir Samsung išleidžia milijardus reklamai. Tos didžiulės išlaidos pridedamos prie jų telefonų kainos (kartais iki 50%) ir jas apmokame mes, klientai …

Spustelėkite čia norėdami pamatyti Xone Phone parduotuvės nuolaidas >>

Išvada: Ar Turėtumėte Jį Įsigyti?

Aukščiausios kokybės, jis atrodo kaip 1000€ vertės išmanusis telefonas. Jis veikia greitai ir nepriekaištingai. Abi kameros yra puikios. Akumuliatoriaus energijos tikrai pakanka jį naudoti visą dieną. Galiausiai šio aukšto lygio įrenginio kaina akcijos metu yra nuostabi. Mes sakome, būtinai pasiimkite vieną kol dar jų yra!

Trumpai tariant:  Xone Phone yra toks pat geras, kaip ir didžiųjų gamintojų išmanūs telefonai, tačiau kaina yra daug mažesnė! 

Argumentai už:

 • Didelės talpos, ilgaamžiška baterija
 • 16MP kamera fotografuoja gražias, aukštos kokybės nuotraukas net esant prastam apšvietimui
 • Greita atrakinimo veidu ir pirštų antspaudu saugos technologija
 • Šiuo metu galioja 50% nuolaida

Minusai:

 • Greitai gali būti išparduotas

Kur Galima Užsisakyti Sau Xone Phone Telefoną?

Tai paprasta, šiuo metu galite įsigyti Xone Phone 50% pigiau už pradinę kainą:

 1. Užsisakykite Xone Phone iš tiekėjo svetainės.
 2. Mėgaukitės funkcijomis, kurias turi brangiausi telefonai mokėdami tik dalį kainos.

Spustelėkite Čia – Gaukite 50% Nuolaidą Xone Phone Telefonai Bei Nemokamą Siuntimą >>>